Įdiegta Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos informacinė sistema TEISIS

Data

2020 10 01

Įvertinimas
0
DUOMENYS APIE PRIVALOMĄJĄ MEDIACIJĄ IKI RUGSĖJO 1 D..jpg

Pranešame, kad įdiegta Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos (toliau – Tarnyba) informacinė sistema TEISIS (mediacijos posistemė).

Informuojame, kad nuo 2020 m. spalio 1 d. privalomosios mediacijos naujos bylos, apmokamos iš valstybės biudžeto lėšų, mediatoriams, pasirašiusiems su Tarnyba privalomosios mediacijos sutartis, bus siūlomos ir skirstomos per informacinės sistemos mediacijos posistemę. Taip pat, šioje posistemėje, gavus privalomosios mediacijos bylas, yra galimybė rezervuoti patalpas mediacijos vykdymui Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos teritorinių padalinių patalpose, esančiose Odminių g. 3, Vilniuje, Kęstučio g. 21, Kaune, Vasario 16-osio g. 49, Šiauliuose, Klaipėdos g. 72, Panevėžyje.

Atkreipiame dėmesį, kad minėtomis patalpomis galima naudotis Tarnybos darbo laiku (darbo dienomis ir valandomis). Informaciją apie įstaigos ir atskirų padalinių, kuriuose yra įrengtos patalpos privalomai mediacijai vykdyti, darbo laiką galite rasti internetinėje svetainėje adresu https://vgtpt.lrv.lt/lt/struktura-ir-kontaktai/kontaktai/gyventoju-priemimas.  

Mediacijos posistemėje yra įdiegtos galimybės kiekvienam mediatoriui administruoti turimas mediacijos bylas, registruoti atliekamus veiksmus bei teikti Tarnybai automatizuotu būdu prašymus dėl mediacijos paslaugų apmokėjimo.

Siekiant užtikrinti kuo sklandesnį mediacijos procesų administravimą, primename, kad šioje mediacijos posistemėje yra skelbiamas aktualus Lietuvos Respublikos mediatorių sąrašas. Prašome (kurie dar nėra patikslinę duomenų) atnaujinti duomenis apie savo profesinę kvalifikaciją, mediatoriaus specializaciją, veiklos teritorijas pagal Lietuvos savivaldybes, kalbas, kuriomis galite medijuoti. Taip pat nepamirškite užpildyti ir gyvenimo aprašymo srities. Pageidaujant gauti informaciją apie siūlomas privalomosios mediacijos bylas ne pačioje sistemoje, bet ir kitais būdais (trumpąja žinute ar elektroniniu paštu), patikslinkite telefonus, elektroninio pašto adresus.

Dėl informacijos patikslinimo prašome prisijungti prie šios sistemos adresu https://teisis.lt/external/home/main (jeigu nesate anksčiau jungęsi ir susikūrę slaptažodžio, prisijungti/registruotis per e.valdžios vartus) ir vadovaujantis Lietuvos Respublikos mediacijos įstatymo 5 straipsnio 4 dalimi atnaujinti duomenis.

Taip pat, atsižvelgiant į tai, kad dėl naudojimosi nauja sistema gali kilti nesklandumų, neaiškumų, iš anksto atsiprašome dėl galimų nepatogumų ir dėkojame už kantrybę. Kilus klausimams, galite rašyti elektroniniu paštu Gretai Urvelytei (g.urvelyte@vgtpt.lt), Tomai Malciūtei – Kazlauskienei (t.kazlauskiene@vgtpt.lt) arba skambinti telefonu 8 700 00176.