Visos naujienos

2019 04 01
Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba kviečia advokatus sudaryti sutartis dėl teisinės pagalbos prireikus teikimo

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba kviečia advokatus, prireikus teiksiančius antrinę teisinę pagalbą administracinės, baudžiamosios ir civilinės teisės srityse Vilniaus apygardos teismo, Šiaulių apygardos teismo, Kauno apygardos teismo, Panevėžio apygardos teismo, Klaipėdos apygardos teismo veiklos teritorijose su Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba sudaryti Antrinės teisinės pagalbos teikimo prireikus sutartis.  

2019 02 14
Informacija asmenims norintiems laikyti mediatorių kvalifikacinį egzaminą

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba, atsiželgdama į nuo 2019 M. sausio 1 d. Įsigaliojusius teisės aktus, susijusius su mediacijos įstatymo nuostatų įgivendinimu ir siekdama užtikrinti sklandesnį procesą dėl mediatorių kvalifikacinio egzamino organizavimo, kviečia registruotis asmenis, norinčius laikyti mediatorių kvalifikacinį egzaminą

mediator.JPG
2019 01 17
VGTPT KVIEČIA MEDIATORIUS, NORINČIUS TEIKTI MEDIACIJOS PASLAUGĄ, ĮSIRAŠYTI Į MEDIATORIŲ SĄRAŠUS

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba vykdo asmenų, kurie nori būti įrašyti į Lietuvos Respublikos mediatorių sąrašą ir teikti mediacijos paslaugą, registravimą.

2018 10 30
Kokybiškos teisinės paslaugos – pagrįsti žmonių lūkesčiai

Valstybės garantuojama teisinė pagalba yra nemokama ar ji kainuoja? Daugelis jau esame įpratę teigti ir manyti, kad tokia pagalba yra nemokama, todėl tikėtis itin kokybiškų advokato paslaugų gal ir nederėtų. Tačiau toks požiūris iš esmės yra klaidingas ir ydingas – už paslaugas nemoka arba tik dalį sumos sumoka asmuo, kuriam teikiama antrinė teisinė pagalba, o visus kaštus padengia valstybė. Kaip finansuojamos teisinė pagalbos paslaugos, kokie nustatyti įkainiai, ko galime tikėtis ir reikalauti – šį kartą būtent apie tai.

2018 10 25
Advokatų atsakomybė yra didžiausia

Valstybės garantuojama teisinė pagalba, kuomet reikia advokato paslaugų, kasmet suteikiama vis daugiau gyventojų – štai pernai, 2017-aisiais, buvo priimti 19 627 sprendimai suteikti antrinę teisinę pagalbą. Šiemet Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba per devynis mėnesius jau gavo 14 832 prašymų suteikti teisinę pagalbą. Kaip veikia ši sistema ir kas labiausiai lemia šių paslaugų kokybę? Apie tai kalbamės su Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos direktore dr. Anželika Banevičiene.

56569721.jpg
2018 10 15
Vaikų apklausose privalo dalyvauti psichologas

Nuo š.m. liepos 1-osios tiriant baudžiamąją bylą vaikai ir nepilnamečiai, jeigu jie yra nukentėjusieji ar liudytojai, privalo būti apklausiami dalyvaujant psichologui. Tokio priimto sprendimo tikslas – padėti vaikams apklausose, kad nusikaltimo tyrėjai ir teisėjai surinktų kuo objektyvesnę medžiagą, taip pat padėti sumažinti procese vaikų ir nepilnamečių patiriamą stresą.

forms.jpg
2018 08 28
Vaikų apklausose psichologas jau privalomas

Nepilnamečių apklausose nuo šių metų liepos 1-osios privalo dalyvauti ir psichologai. Per šimtas Lietuvos psichologų sutiko baudžiamosiose bylose padėti nusikaltimų tyrimo procese, kada nusikaltimai susiję su vaikais.

2018 08 06
Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba kviečia advokatus sudaryti sutartis dėl teisinės pagalbos prireikus teikimo

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba kviečia advokatus, prireikus teiksiančius antrinę teisinę pagalbą administracinės, baudžiamosios ir civilinės teisės srityse Vilniaus apygardos teismo, Kauno apygardos teismo, Klaipėdos apygardos teismo, Šiaulių apygardos teismo ir Panevėžio apygardos teismo veiklos teritorijose su Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba sudaryti Antrinės teisinės pagalbos teikimo prireikus sutartis.

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn