Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti

Naujienos

2019 02 14
Informacija asmenims norintiems laikyti mediatorių kvalifikacinį egzaminą

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba, atsiželgdama į nuo 2019 M. sausio 1 d. Įsigaliojusius teisės aktus, susijusius su mediacijos įstatymo nuostatų įgivendinimu ir siekdama užtikrinti sklandesnį procesą dėl mediatorių kvalifikacinio egzamino organizavimo, kviečia registruotis asmenis, norinčius laikyti mediatorių kvalifikacinį egzaminą

mediator.JPG
2019 01 17
VGTPT KVIEČIA MEDIATORIUS, NORINČIUS TEIKTI MEDIACIJOS PASLAUGĄ, ĮSIRAŠYTI Į MEDIATORIŲ SĄRAŠUS

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba vykdo asmenų, kurie nori būti įrašyti į Lietuvos Respublikos mediatorių sąrašą ir teikti mediacijos paslaugą, registravimą.

2018 10 30
Kokybiškos teisinės paslaugos – pagrįsti žmonių lūkesčiai

Valstybės garantuojama teisinė pagalba yra nemokama ar ji kainuoja? Daugelis jau esame įpratę teigti ir manyti, kad tokia pagalba yra nemokama, todėl tikėtis itin kokybiškų advokato paslaugų gal ir nederėtų. Tačiau toks požiūris iš esmės yra klaidingas ir ydingas – už paslaugas nemoka arba tik dalį sumos sumoka asmuo, kuriam teikiama antrinė teisinė pagalba, o visus kaštus padengia valstybė. Kaip finansuojamos teisinė pagalbos paslaugos, kokie nustatyti įkainiai, ko galime tikėtis ir reikalauti – šį kartą būtent apie tai.

Struktūra ir kontaktai

Živilė Poželienė

Direktorė

Įstaigos kontaktai

Odminių g. 3, 01122 Vilnius
Tel. nr. 8 700 00 211
Faks. nr. 8 700 35 006
El. p. teisinepagalba@vgtpt.lt